Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

7 būdai, kaip panaudoti simondsijų (jojobos) aliejų

Niekam ne paslaptis, jog natūralūs produktai suteikia stulbinančius rezultatus. Pastaruoju metu vis daugiau moterų renkasi ekologišką kosmetiką, o savo odą maitina aliejais veidui. Ne išimtis ir simondsijų aliejus, apie kurio naudą jau žino daugelis. Tačiau ar kada susimąstėte, kaip galite jį panaudoti? Čia pateikiami 7 būdai, kurie padės gerokai išplėsti šio gamtos stebuklo panaudojimo galimybes.

  1. Vakarinis veido drėkiklis. Naudojant simondijų aliejų, Jūsų oda taps kur kas skaistesnė, įgaus švelnų blizgesį ir minkštumą. Nemažai moterų mėgsta kelis lašus šio aliejaus įmasažuoti veido ir kaklo srityse kiekvieną vakarą. Žmonės, turintys probleminę odą, patvirtino, jog po kurio laiko, reguliariai naudojant simondsijų aliejų, odos būklė pagerėjo.
  2. Drėkiklis, naudojamas nusiprausus duše. Įtrinkite kelis lašus simondsijų aliejaus į Jūsų rankų, kojų ir kitų kūno vietų odą, kad ji neišsausėtų.
  3. Makiažo valiklis. Simondsijų aliejus gali būti naudojamas kaip veido makiažo valiklis. Jis yra itin švelnus, todėl gali būti naudojamas ir akių makiažui nuvalyti. Užlašinkite kelis lašus simondsijų aliejaus ant kempinėlės ir nuvalykite makiažą veido ir akių srityje.
  4. Lūpų balzamas. Reguliariai tepkite simondijų aliejaus, kad apsaugotumėte lūpas nuo skilinėjimo ir išsausėjimo.
  5. Išsausėjusių odelių gydymas. Išgydykite išsausėjusias odeles aplink nagus reguliariai įmasažuodami simondsijų aliejų.
  6. Plaukų priežiūra. Reguliariai įtrinkite kelis lašus simondsijų aliejaus į savo plaukų galiukus arba įlašinkite jo į plaukų kondicionierių, kurį naudojate.
  7. Geresnis skutimasis. Nesvarbu, depiliuojate veidą ar kojas, prieš atlikdamos procedūrą, įtrinkite į odą kelis lašus simondsijų aliejaus. Tai padės lengviau ir lygiau nudepiliuoti, o po depiliacijos oda nebus sudirginta ir neišsausės.

   

Informacija

7 būdai, kaip panaudoti simondsijų (jojobos) aliejų
Kategorija Medicina, sveikata
Patalpinta Monday, February 27th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas