Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Drąsus „Taip!“ logistikos firmoms!

Ko gero, daugeliui iš mūsų yra nutikę, jog prireikia krovinių gabenimo paslaugų. Tuomet dažnai susimąstome: į ką kreiptis ir kaip išsisukti iš šios situacijos išpešant daugiausia naudos (sau, žinoma). Ne išimtis buvau ir aš, kai vienas draugas paprašė pagelbėti: prisireikus kažkaip nugabenti prekes į padalinį, įsikūrusį Estijoje, teko pradėti sukti galvą.

Patys imtis šio reikalo nenorėjome – nusprendėme, jog šia sritimi turėtų pasirūpinti specialistai. Paieškoms labai pagelbėjo visagalis Google (kaipgi be jo). Atrodytų, kas čia sunkaus – susirasti internete logistikos firmą. Tačiau kaip rasti TINKAMĄ variantą? Nusprendėme atsirinkinėti tokiu būdu: kadangi gyvename netoli Kauno, ieškojome firmos būtent ten. Atsirinkę keletą tinkamiausių variantų (tiksliau tų, kurie atrodė patikimiausi), pradėjome ieškoti atsiliepimų apie juos – brangaus krovinio nesinorėjo patikėti bet kam.

Galų gale paieškos užsibaigė skambučiais kelioms firmoms. Aptarę visas detales, išsirinkome vieną, kuri gabena įvairias prekes ir krovinius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – kaimyninėje Latvijoje ir Estijoje. Galiu pasakyti trumpai: tikrai nenusivyliau, jog neieškojome kažkokių pažįstamų ar draugų, kurie galėtų pervežti prekes: joks, net ir artimiausias draugas, nėra šios srities, kurioje profesionalumas ir patirtis tiesiog būtini, specialistas.

   

Informacija

Drąsus „Taip!“ logistikos firmoms!
Patalpinta Tuesday, February 21st, 2012

Leave a Comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2018. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas