Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

EkoGrozis

Ekogrozis.lt – tai ekologiškos ir natūralios kosmetikos elektroninė parduotuvė. Joje rasite žymiausių ekologiškos kosmetikos gamintojų produkciją: „Sante“, „Logona“, „Lavera“, „Benecos“ ir kt. Aukščiausios kokybės kosmetika užtikrina ir geriausius rezultatus – Jūsų oda ne tik taps pastebimai gražesnė, bet ir ją gydys.

Internetinės parduotuvės produkciją sudaro veido, plaukų ir kūno priežiūros, burnos ir intymios higienos priemonės, dekoratyvinė kosmetika, įvairūs produktai vyrams, vaikams ir kūdikiams, natūralūs eteriniai, kosmetiniai aliejai, sviestai, hidrolatai, moliai. Natūrali ir ekologiška kosmetika gali tapti išsigelbėjimu problemiškai, sergančiai ar odai, kuri turi nedidukų randelių.

Visa Ekogrozis.lt produkcija turi BDIH ir NaTrue sertifikatus. Jie patvirtina, jog siūloma kosmetika – kokybiška, saugi ir natūrali. Šių sertifikatų ženklelių buvimas ant pakuotės rodo, kad gaminiuose nėra jokių kenksmingų žmogui bei aplinkai medžiagų, tokių kaip cheminiai konservantai, naftos produktai, dirbtiniai dažikliai ar kvapai ir kt.

Ekogrozis.lt – už natūralų ir sveiką grožį!

   

Informacija

EkoGrozis
Kategorija El. parduotuvės
Patalpinta Wednesday, February 15th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas