Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Eteriniai aliejai: nauda Jūsų organizmui

Nuo gilios senovės eteriniai aliejai turėjo didelę reikšmę ir turėjo įvairių paskirčių. Viskas priklauso nuo norimo rezultato: pagražinti savo kūną, atsikratyti streso staiga užklupusio streso, prisišaukti sėkmę ar tiesiog atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Egiptiečiai eterinius aliejus savo šventyklose naudojo jau 3500 m. pr. Kr. Kai kuriems iš jų, pavyzdžiui, smilkalams, mirai, alavijams ir kitiems, iki šiol priskiriama šventa reikšmė. Tikėta, jog jos gali atverti vartus į mirusiųjų pasaulį. Sakoma, kad eteriniai aliejai leidžia sielai ir sąmonei išeiti iš kūno ir pakilti į aukštesnį pasaulio suvokimo lygį.

Po šio supažindimo turėtumėte suvokti, jog jie skirstomi į dvi rūšis dėl skirtingos paskirties: vieni skirti tobulinti kūnui ir jo grožiui, o kiti – sielai. Eteriniai aliejai netgi gali padėti atsikratyti žalingų įpročių, pavyzdžiui, padėti mesti rūkyti, padidindami susikaupimą ties vienu užsibrėžtu tikslu bei suteikdami vidinės stiprybės. Tiesiog reikia išmokti tinkamai jais naudotis.

Eterinių aliejų ir aromaterapijos pagalba, Jūs nesunkiai įvesite jaukumą ir harmoniją namuose, norėsite ten grįžti po varginančios dienos, nes ten galėsite atsipalaiduoti ir palikti visus rūpesčius už durų. Kvapų įvairovė padės išsirinkti sau tinkamiausią, o paskaitę aprašymus, rasite tai, ko Jums labiausiai reikia: raminamąjį, atpalaiduojamąjį ar tonizuojantį poveikius. Norėdami padailinti kūną ir jo linijas, rasite produktų, skirtų naikinti įvairius odos uždegimus, spuogus, strijas, sustiprinti plaukus ir nagus.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas