Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Eurolaikas – garažo ir kiemo vartai

Kas namuose svarbiausia? Žinoma, kad saugumas ir gera išvaizda! Juk kiek laiko mes praleidžiame bandyti savo namus paversti kuo dailesniais ir išskirtinesniais. Tačiau juk ne tik įvairios interjero detalės padaro mūsų namus originaliais. Pripažinkite: dalykas, kuris tuo pačiu metu atlieka dvi funkcijas – tai garažo vartai. O pasiūlyti itin kokybišką prekę šiuo aspektu Jums gali firma „Eurolaikas“.

Firma įsikūrusi jau daugiau nei 10 metų. Per šį laikotarpį sukaupta patirtis leidžia sėkmingai pritaikyti naujausias technologijas ir originalius sprendimus savo produkcijoje. Eurolaikas.lt siūlo itin platų pasirinkimą stumdomų ir atveriamų kiemo vartų bei jų automatiką, garažo vartus, apsauginius stogelius, kelio užtvaras, nuotolinio valdymo pultelius ir kitus automatikos aksesuarus. Įmonė atstovauja dviejų itin gerai žinomų Italijos firmų produkciją – „Came“ ir „Proteco“.

Firmos specialistai taip pat siūlo ne tik įsigyti įvairios produkcijos, bet ir teikia pultelių programavimo, garažo vartų remonto, spyruoklių keitimo, automatikos remonto ir automatikos pajungimo paslaugas.

Pasirinkę įmonės „Eurolaikas“ paslaugas, Jūs ne tik gausite profesionalias konsultacijas prieš įsigydami produkciją, bet ir viskas – Jūsų pageidavimu – gali būti padaryta nuo pradžios iki pabaigos. Patikėkite savo namų saugumą profesionalams.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas