Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Europos tarybos informacijos biuras

Europos tarybos informacijos biuras. 

Europos Tarybos informacijos biuras yra savarankiška institucija, kuri buvo įkurta pagal susitarimą tarp Europos Tarybos Sekretoriato, Lietuvos Vyriausybės bei Lietuvos Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos vadovybės.

Europos Tarybos informacijos ir dokumentacijos centras (nuo 2000 m. Europos Tarybos informacijos biuras – ETIB) Vilniuje buvo atidarytas ir pradėjo savo veiklą 1994 m.  spalio 19 d.Centro atidaryme dalyvavę Europos Tarybos Generalinis sekretorius Daniel Tarschys, Lietuvos Seimo bei Vyriausybės nariai išreiškė viltį, kad centro veikla padės formuoti Lietuvos bendrumo su Europa pojūčius ir siekius bei kurti vieningą Europą, grindžiamą trimis pagrindiniais principais, kuriais Europos Taryba (ET) vadovaujasi jau penkiasdešimt savo veiklos metų – pliuralistinė demokratija, žmogaus teisės, įstatymo viršenybė.

Europos Tarybos informacijos biuras yra savarankiška institucija, kuri buvo įkurta pagal susitarimą tarp ET Sekretoriato, Lietuvos Vyriausybės bei Lietuvos Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos vadovybės.

Biuro tikslai:

- kaupti ir skleisti informaciją apie ET tikslus, veiklą bei jos rezultatus;

- bendradarbiauti su vyriausybinėmis ir visuomeninėmis institucijomis, dirbančiomis ET reikšmingose srityse, prisidėti organizuojant įvairius renginius, tarpininkauti ir padėti užmezgant ryšius su ET;

- versti į lietuvių kalbą, publikuoti ir platinti ET dokumentus bei kitą medžiagą apie šios organizacijos veiklą;

- teikti ET informaciją apie pagrindinius Lietuvos įvykius, svarbius ET veiklai.

Biuro fonde šiuo metu yra maždaug du tūkstančiai spaudinių. Bibliotekos pagrindą sudaro svarbiausi ET dokumentai: ET konvencijos su aiškinamąja medžiaga, Ministrų Komiteto rekomendacijos, Parlamentinės Asamblėjos sesijų protokolai, įvairių tarptautinių ET programų medžiaga bei dokumentai, Žmogaus teisių teismo medžiaga. Didžiąją dalį ET dokumentų galima rasti adresu www.coe.int ir www.etib.lt.

Dauguma leidinių yra anglų ir prancūzų kalbomis.

Biuro paslaugomis gali nemokamai naudotis visi Lietuvos Respublikos bei užsienio piliečiai.

Biuras dirba pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.30 iki 16.00 ir penktadienį nuo 8.30 iki 15.30.

El.adresas: m.prokopcik@lnb.lt z.baublyte@lnb.lt

Tel.:  (8 5) 249 66 85;
Mobil. 861 421 475.
Adresas: 225 kab., K.Sirvydo 4 (Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos antrieji rūmai, įėjimas nuo V.Kudirkos a. pusės), Vilnius.

   

Informacija

Europos tarybos informacijos biuras

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas