Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Geoterminis šildymas – TAUPO!

Yra įvairių tipų šildymo sistemų. Priklausomai nuo sistemos tipo, jos labiau tinkamos vienokiam ar kitokiam būstui. Atsižvelgiant į tai, vienos yra pigesnės nei kitos ir suvartoja mažiau sąnaudų bei lėšų. Tačiau pigiausias variantas ne visuomet yra geriausias pasirinkimas, tinkamas Jūsų namams.

Geoterminės šildymo sistemos atveju eksploatavimo išlaidos yra palyginti žemos. Tačiau, norėdami įsirengti tokio tipo šildymo sistemą ir sumažinti sąskaitas už šildymą, turėsite pagalvoti ne tik apie kainą.

Geoterminė šildymo sistema ne pati gamina šilumą – ji ją sugeria iš grunto. Dėl šios priežasties jos veikimas naudoja labai mažai energijos. Jūs tiesiog mokate už tai, kad šiluma būtų paskirstyta po namus specialiais vamzdžiais, įmontuotais po grindimis ar sienose. Be to, geoterminė šiluma išgaunama efektyviau nei kitos, todėl ji gali ir toliau absorbuoti šilumą iš žemės net atšiauriausiomis sąlygomis (esant minusinei temperatūrai).

Kai svarstote, ar įsigyti geoterminio šildymo sistemą ir ar tai padės sutaupyti pinigų, pirmiausia atsižvelkite į dabartines sąskaitas už šildymą. Tada paskaičiuokite, kiek atsipirks šis tipas, lyginant su tradiciniu šildymo būdu. Evacon siūlomi variantai turėtų atitikti Jūsų lūkesčius ir pageidavimus.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas