Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Informacijos centras – Lietuvių grįžimo į Tėvynę.

Informacijos centras – Lietuvių grįžimo į Tėvynę.

Nusprendusius persikelti nuolatiniam gyvenimui į Tėvynę, Centras konsultuoja pilietybės atgavimo, sveikatos apsaugos ir jos draudimo, verslo atidarymo, draudimo kompanijų, mokesčių, transporto, muitų, būsto įsigijimo ir kitais svarbiais klausimais.

Nusprendusius persikelti nuolatiniam gyvenimui į Tėvynę, Centras, bendradarbiaudamas su atitinkamomis Lietuvos įstaigomis, konsultuoja pilietybės atgavimo, sveikatos apsaugos ir jos draudimo, verslo atidarymo, draudimo kompanijų, mokesčių, transporto, muitų, būsto įsigijimo ir kitais svarbiais klausimais.

Visus besidominčius Lietuvos gyvenimu Centras informuoja apie galimybes dalyvauti profesinėje, mokslinėje, kultūrinėje, turistinėje veikloje, renka ir skelbia medžiagą apie vykstančius renginius, konferencijas, mokymo kursus, stovyklas.

Centras supažindina Lietuvos institucijas su užsienio lietuvių bendradarbiavimo iniciatyvomis ir mintimis, jų pageidavimais. Savo patirties pagrindu Centras teikia pasiūlymus įstatymų ir poįstatyminių aktų pakeitimams bei papildymams, kurie palengvintų ir skatintų užsienio lietuvių įsiliejimą į šalies gyvenimą.

   

Informacija

Informacijos centras – Lietuvių grįžimo į Tėvynę.
Patalpinta Friday, June 11th, 2010

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas