Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Ką reikia apgalvoti prieš imant kreditą ar vartojamąją paskolą?

Šiais laikais vis daugiau ir daugiau žmonių dėl vienokių ar kitokių priežasčių domisi paskola, kreditais. Žinoma, ko gero niekas nesiginčys, jog tai labai patogu ir naudinga. Tačiau prieš norint paimti kreditą ar vartojamąją paskolą reikia apgalvoti keletą dalykų, nesielkite neapdairiai. Viskas ką Jums reikia padaryti prieš imant kreditą ar vartojamąją paskolą – tai – įvertinti keletą veiksnių.

Pirmiausias dalykas, kurį turėtumėte rimtai apgalvoti ir pasverti prašant vartojamosios paskolos – tai palūkanos. Ko gero, jau esate girdėję, jog paėmus kreditą teks mokėti ir palūkanas. Tad labai rimtai įvertinkite palūkanų dydį ir tai, jog jas turėsite mokėti. Žinoma, tai priklausys ir nuo, kuriam laikui ir kokio dydžio sumą pasiskolinote. Galite pasinaudoti netgi skaičiuoklėmis, kurias nemokamai galite rasti internete. Ten įveskite reikiamus duomenis, tokius kaip sumos dydį, terminą ir sužinosite kiek pinigų Jums reikės mokėti. Tai Jums padės įvertinti realią situaciją, kuri Jūsų lauks, pasiskolinus pinigų.

Dar vienas dalykas, kurį turite apgalvoti – tai nuspręsti iš kur skolintis pinigų, nes bendrovių, kurios siūlo paslaugą – vartojamoji paskola yra labai daug. Šioje situacijoje Jums gali padėti ir komerciniai bankai, ir kredito įmonės, kurios teikia paslaugą – kreditas. Gali būti, kad bankai Jums siūlys vienokias sąlygas, o kredito įmonės – kitokias sąlygas. Atidžiai išanalizuokite, kurioms sąlygos Jums palankesnės ir tik tuomet spręskite iš kur skolinsitės pinigus. Jei ruošitės pasiskolinti didelę pinigų sumą, bankų ar kredito įmonių siūlomas sąlygas aptarkite su specialistu. Tokia konsultacija, kaip pagalbinė priemonė, padės Jums geriau suprasti ir įvertinti situaciją, kuri lauks Jūsų, kai būsite jau pasiskolinę pinigus. Na, o pabaigai – labai rimtai pasvarstykite terminą, per kurį ruošiatės grąžinti pasiskolintą sumą, nes jei nuspręsite terminą pratęsti, Jums teks mokėti pratęsimo mokesčius. Taigi – terminas, palūkanų dydis ir vieta iš kur turėtumėte skolintis pinigus, yra svarbiausi veiksniai, kuriuos turite įvertinti prieš nuspręsdami imti kreditą ar paskolą.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas