Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Kaip pasirinkti tinkamą laminatą?

Prieš pirkdami laminuotas grindis, nesusigundykite įmonėmis, siūlančiomis pigų produktą – pasirinkite tik tas, kurios siūlo sertifikuotus produktus. Šie 6 paprasti žingsneliai Jums turėtų padėti apsispręsti prieš priimant svarbų sprendimą.

1. Apsispręskite dėl jų dizaino: spalvos, rašto, stiliaus ir apdailos

Laminuotų grindų pasirinkimas milžiniškas, kalbant apie dizaino įvairovę – pradedant prabanga dvelkiančiu ąžuolu, baigiant minimalistinio stiliaus buku. Galbūt ieškote tamsios spalvos retro stiliaus miegamajam, o galbūt šviesios svetainei? Todėl prieš pirkdami, pagalvokite, kokį įvaizdį norite suteikti savo kambariui.

2. Apsispręskite dėl kitų faktorių: drėgmė, temperatūra, purvas, kaip dažnai jomis bus vaikščiojama

Apsvarstykite, kokiame kambaryje dėsite laminatą. Svetainėje ar virtuvėje jos turi būti itin kokybiškos, kad nenusidėvėtų. Be to, grindys skirtinguose aukštuose taip pat skiriasi – pavyzdžiui, viršutiniame aukšte ar palėpėje reikalingi papildomi remonto darbai sutvirtinimui. Taip pat įsitikinkite, jog Jūsų prekė turi garantiją – tai kokybės garantas.

3. Pasirinkite įmonę, siūlančią kokybiškas prekes ir turinčią gerų klientų atsiliepimų

Kuo daugiau žinosite apie įmonę, tuo lengviau bus išsirinkti tinkamas grindis savo būstui iš jų siūlomo asortimento. Tai užtikrins, kad pasirinkote teisingai ir išsirinksite kokybišką prekę.

4. Išsirinkę kelis norimus modelius, įsitikinkite, kad jie turi kokybės garantiją

Įsitikinkite, jog Jūsų pasirinktos grindys turi kokybę patvirtinantį sertifikatą. Tai užtikrins, jog jos bus ilgaamžės ir tarnaus visą naudojimo laikotarpį.

5. Įsitikinę, jog Jūsų pasirinkimas geras – pirkite!

Parduotuvėse galite rasti įvairaus tipo laminuotų grindų, tačiau neapsigaukite klausydami neprofesionalių konsultantų patarimų ir rinkitės kokybišką produktą, kurį siūlo Solum grindų salonai Vilniuje ar Kaune. Iš didelio pasirinkimo tikrai išsirinkite kažką tinkamo sau.

6. Paskutinis žingsnelis – jas sudėti savo namuose

Laminuotas grindis nesunku susidėti ir patiems. Tačiau siekdami tobulybės, galite pasisamdyti profesionalą, kuris tai padarys už Jus. Deja, bet tai pareikalaus dar papildomų išlaidų.

www.solum.lt

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas