Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Kambarinės Gėlės

Jeigu jau galutinai apsisprendėte dėl kambarinės gėlės auginimo, turėsite nemažai nusimanyti ir apie tai, kaip perkelti tokias gėles iš vienos vazono į kitą ir panašiai, todėl šiame straipsnyje jus supažindinsime su gėlių priežiūra iš esmės. Na, tai būtų tik pagrindai, tačiau viliamės jums suteikti bendro supratimo apie augalus.

Taigi, nusprendėte užsiimti rožės, orchidėjos, ar tarkim tulpės auginimu. Visos šios gėlės reikalaus didelio kiekio saulės šviesos, todėl pasiruoškite susirasti gėlėms auginti tokį kambarį, kuriame saulės šviesa kristų ne iš kur kitur, tačiau iš pietų. Kambarinės gėlės tokios kaip rožės, orchidėjos, tulpės, reikalauja nemažai priežiūros, taip pat ir saulės šviesos. Jeigu jūsų buto langai nėra į pietus, pabandykite eksperimentuoti: saulė tinka ir rytuose ir vakaruose, tiesiog gėlės žydės kur kas lėčiau.

Kitas dalykas, dėl kambarinės gėlės auginimo, tai rūpinimasis dirva. Labai svarbu yra žinoti, kada ją reikia išpurenti ir kada geriau nieko nedaryti. Taigi, gėlių priežiūra jūsų pareikalaus, jog purentumėte dirvą prieš liejimą vandenį ant pačios žemės, taip augalui užtikrinsite jo funkciją pasisavinti organines bei mineralines medžiagas iš žemės. Kitas nemažiau svarbus dalykas, kad gėlių priežiūra dėl kambarinės gėlės nenueitų veltui, tai pastovus dezinfekavimas nuo parazitų.

Pats geriausias bei pigiausias būdas dezinfekuoti augalą, žinoma jau gerokai paaugusį, tai jo stiebo bei lapų pakišimas po vandeniu. Taip pat rekomenduojama palaikyti kambarinės gėlės vazoną su pačia gėle ir vonioje, po pačios gėlės stiebų bei lapų nuprausimo vandeniu.

Šis būdas garantuos jog parazitai bus nuplauti su visu vandeniu, tačiau jo minusas tik vienas, jog gėlių dezinfekavimas atima nemažai laiko. Todėl dėl kambarinės gėlės auginimo siūlome pabandyti ir kitus variantus: ar ne geriau auginti gėles lauke, kur laistyti reikės mažiau?

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas