Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Keliaujam į pigias šalis

Tailandas

Ši šali tiesiog dievina užsieniečius, vos už 2lt jūs gatvėje galite gauti sočią porciją keptų ryžių, o tik užsimanius, už panašią kainą priedo gauti ir alaus, kuriuo galėsite mėgautis tiesiog gatvėje besigrožėdamas miestu. Po sotaus maisto ir alaus, žinoma, kad reikės kažkur ir numigti, o numigti tikrai bus kur. Pačiame Bankoke jūs lengvai galite rasti aukštos klasės hotelį, kuris jus priglaustų visam mėnesiui mažiau nei už 400lt (pigiau nei nuomotis butą Vilniuje), o jei sugalvotumėte kuriam laikui apsigyventi kokiame nors kitame Tailando mieste, stogą virš galvos galėtumėte rasti ir vos už 80lt mėnesiui.

 

Kambodža

Kai kurie ne itin gerai atsiliepia apie šią šalį, tačiau kultūrine ir finansine prasme, kelionė į šią šalį, kuri laikoma Tailando dalimi, jūsų tikrai neapviltų. Iki 500lt – tiek išleistumėte hoteliui mėnesiui šiame krašte. Kiek brangiau nei Bankoke, tačiau maistas čia pigesnis ir kainų skirtumo galiausiai nebeliktų. Beje, tai gana skurdi šalis, tačiau čia pabuvoję turistai apie ją galėjo atsiliepti tik teigiamai, tokio gyvenimo būdo daugelis atvykėlių iš didelių miestų nėra regėję.

 

Filipinai

Na, o jei užsimanytumėte atostogas praleisti prie paplūdimio, siūlome jums keliones į Filipinus. Tai antras pagal dydį salynas pasaulyje. Būsto nuomos kainos čia vėlgi yra juokingai mažos, nuo 100lt per mėnesį mažesniuose miestuose, iki 500lt didmiesčiuose. Tačiau maistas ir gėrimai čia pigesni netgi nei aukščiau išvadintose šalyse. Šalto alaus paplūdimyje atsigersite vos už 1,40lt, o už maždaug už 20lt restorane jūs galėsite vaišintis kiek tik panorėjęs.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas