Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Kelionė į Maltą

Malta – viduržemio perlas – esantis tik 90 km nuo Sicilijos ir 290 km nuo Afrikos žemyno. Malta yra koralinės kilmės sala, todėl šios salos pakrantės uolėtos, na o įprastai mėgiamų smėlėtų paplūdimių čia yra tik keletas. Malta- nedidelė sala (vos 27 km ilgio ir 14 km pločio), tačiau čia tikrai rasite ką pamatyti bei ką nuveikti!
Nardymas

Maltos krantai kaip jau buvo minėta anksčiau,- uolėti, būtent dėl šios priežasties jūra čia yra labai skaidri. Taigi, nardytojams sudarytos tiesiog idealios sąlygos pasinerti į spalvingą pasaulį tiesiai nuo kranto. Retas poilsiautojas sugebėtų atsispirti pasiūlymui patyrinėti neįtikėtiną povandeninę gelmę, tačiau primename, jog dėl instruktažo būtina kreiptis į nardymo instrktorius.
Valeta

Tai šalies sostinė. Būtent šis miestas, kaip sakoma „statytas džentelmenų džentelmenams”. Tai yra bene pirmasis ant braižybos lentos suplanuotas bei pastatytas Naujųjų laikų miestas – su vartais, Šv. Elnio fortu, įtvirtinimais ir bastionais. Šv. Jono katedra čia atlieka ypatingą vaidmenį. Ji ženklina viso miesto architektūrą. Taip pat pro keliautojo akį negali praslysti didingi Ordino Didžiųjų magistrų rūmai, kuriuose šiandien dirba Maltos prezidentas bei parlamentas, Šv.Povilo bažnyčia, sauganti Šv. Povilo relikvijas.

Pažintinė ekskursija po salą

Vienas paprasčiausių būdų susipažinti su sala į ją atvykus,- pasinerti į nuotykių kupiną pažintinę ekskursiją. Kelionės pradžioje keliautojams siūloma aplankyti Maltos sostinę Valetą, kuri garsėja Barakos sodais bei, žinoma, puikia Didžiosios įlankos panorama. Taip pat apžiūrima Šv. Jono katedra bei jos muziejus, prezidento rezidencija. Na o tada, Jūsų laukia pietūs Rabate, Mdinos priemiestyje. Mdina – tai viduramžiais buvusi Maltos sostinė, kuri išsaugojo istorinį palikimą bene 4000 metų. Ekskursijos pabaigoje keliauninkų laukia apsilankymas amatininkų centre, kur suteikiama galimybė įsigyti originalių maltietiškų rankdarbių ir suvenyrų.

Iškyla laivu: Malta – Gozo – Komino

Taip pat siūloma pasinerti į neišdildomus įspūdžius paliekančią kelionę „Fernandes” laivu. Išvykimas suplanuotas iš Sliemos uosto. Na o tikslas,- Gozo salos įlanka, kur laukia puiki galimybė išsimaudyt skaidriame Viduržemio jūros vandenyje, pasilepinti saule bei, žinoma, panardyti. Pietūs suplanuoti laive. Antrasis sustojimas vyksta prie Komino salos. Ši sala garsėja nepaprasto grožio „Žydrąja lagūna”. Taigi, visa popietė ir bus skirta Jūsų poilsiui bei pramogoms lagūnoje.

Ekskursija į Siciliją

Pasirikus šią ekskursiją yra išplaukiama iš Maltos greitaeigiu laivu bei atvykstama į paprastą Sicilijos žvejų kaimelį, pavadinimu,-Pozzallo. Tuomet, autobusu vykstama į salos gilumą. Pakeliui galima pasigrižėti virš Modikos miestelio esančiais vienais aukščiausių tiltų Europoje. Kelionės kulminacijoje Jūsų laukia – didžiausio Europoje Etnos ugnikalnio Silvesterio krateris. Taip pat Jums siūloma galimybė papietauti vietiniame restorane. Ekskursijos tęsinys Taorminoje, garsėjančioje puikia Giardini Naxos, buvusios Graikijos kolonijos, panorama. Dabar tai tarptautinė jachtų prieplauka.

   

Informacija

Kelionė į Maltą
Patalpinta Tuesday, March 6th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas