Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Kelionės į Skandinavijos Šalis

Jeigu norite puikiai praleisti laiką, galite per savo sekančias atostogas nukeliauti į skandinavijos šalis. Keliones į Skandinavijos šalis jums patiks tuo, jog čia tikrai nuostabūs jūros krantai ir yra daugybė vietų, kur galima pasilinksminti, net visai nesvarbu, ar mėgstate ramų poilsį, ar pasiautėti naktiniuose klubuose.

Jeigu jums patinka aktyvus poilsis, galite nuvykti į Olandiją. Čia yra gausybė miestų, kuriuose draugiški žmonės ir platus pramogų pasirinkimas. Nuvykite į Amsterdamą – tai puikus ir liberalus miestas, kuriame rasite tikrai įspūdingą kultūrinį mišinį – čia gyvena įvairių tautų, įvairių rasių atstovų. Keliones į Skandinavijos šalis patrauklios ir tuo, kad čia rasite daugybę skirtingų pažiūrų žmonių ir daugybę gražios gamtos. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad Olandija pirmauja pasaulyje pagal gėlių eksportą? Čia yra itin gražių gėlių parkų į kuriuos rengiamos specialios ekskursijos, tad jeigu norite pamatyti tikrą gamtos grožį, be jokios abejonės turėtumėte čia atvažiuoti.

Ne ką mažiau gražių dalykų galite pamatyti ir Švedijoje. Stokholmas yra šios šalies sostinė, tad ne nuostabu, kad čia yra labai daug skandinaviškos kultūros paminklų. Stokholmo senamiestis itin turtingas, čia yra nemažai restauruotų pastatų, tačiau yra ir tokių autentiškų, kurie nebuvo priliesti jau kelis šimtus metų. Jeigu jus domina istorija, tuomet keliones į Stokholmą jus tikrai sudomins visapusiškai.

Jeigu norite pailsėti nuo įprastos rutinos, tuomet galite nuvykti į Kopenhagą – tai gana rami Danijos sostinė, kuri turi ne tik daugybę turtingų ir reikšmingų kultūrinių paminklų, tačiau ir pačius geriausius viešbučius visoje Skandinavijoje, todėl čia turistai važiuoja bet kuriuo metų laiku ir niekada nebūna nusivylę. Keliones į Skandinavijos šalis organizuoja ir Lietuvos kelionių agentūros.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas