Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Kieto kuro katilai

Gyvendami Lietuvoje savo būstą šildome beveik šešis mėnesius. Be to, vakarais mėgstame pasėdėti prie židinio, kuriame linksmai spragsi degdamos malkos. Gan populiarus būsto šildymas skysto kuro arba dujiniais katilais. Šiuolaikinių technologijų laikais atsiranda ir kitų būsto šildymo būdų. Panaudojama saulės, žemės gelmių energija, gaminamos granulės, įvairūs biomasės briketai. Tačiau vieni šildymo būdai brangūs, neįperkami, kiti nepatogūs. Populiariausi vis dėlto lieka tradiciniai kieto kuro katilai. Tad patariame rinktis idealiausią variantą iš šių patikimų, ekonomiškų, pigių ketinių ir plieninių katilų.

Viadrus Hercules U22 katilai

Viadrus Hercules U22 universalus ketinis katilas patikrintas daugiau kaip 500 000 europos vartotojų. Skirtas naudoti priverstinėse ir gravitacinėse vandens šildymo sistemose. Universalumas pasižymi nesunkia galimybe perdaryti katilą kito tipo kuro rūšiai (katilo versijos P ir N). Katilo šilumokaitis pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu ir žemais reikalavimais kamino traukai. Paprastas aptarnavimas – valdymo elementus sudaro traukos sklendė ir traukos termostatinis reguliatorius, kuris valdo orą padavimą į katilą. Padidinta pakrovimo anga suteikia galimybę pakrauti stambesnes malkas. Visi šie sekcijiniai katilai atitinka reikalavimus gyvenamųjų namų, parduotuvių, mokyklų ir tt. apšildymui. Katilas skirtas centrinio šildymo sistemoms su priverstine cirkuliacija ir slėgiu iki 4bar. Gamykloje katilas yra išbandomas 8 bar bandomuoju slėgiu.

Katilo Viadrus U22 privalumai :
ilgas ketinio šilumokaičio ir visų kitų dalių tarnavimo laikas dėl aukštos medžiagų kokybės
laiko patikrinta katilo konstrukcija
išdirbta ir suderinta automatinės gamybos linijos technologija su stabilia ir patikrinta gamybos proceso kokybe (ISO 9001, ISO 14001)
aukštas naudingumo koeficientas
paprastas aptranavimas
žemi dūmtraukio traukos reikalavimai
katilo galingumas priklauso nuo sekcijų skaičiaus

Katilo Viadrus U22 konstrukcija:
pagrindinė katilo dalis – ketinis sekcijinis šilumokaitis, pagamintas iš pulkojo ketaus
šilumokaits susideda iš atskirų sekcijų. Sekcijos sujungtos įpresuotų nipelių pagalba. Sekcijos katilo tūrį dalija į kūryklą, konvekcinę dalį ir vandeninę dalį. Vamzdžio pajungimai yra katilo galinėje sekcijoje.
prie galinės sekcijos viršutinės dalies pritvirtintas dūmtraukio ir vandens pajungimo antvamzdis, o prie apatinės dalies- grįžtamo vandens antvamzdis su išleidimo kraneliu
visas šilumokaitis izoliuotas mineraline vata, kuri sumažina šilumos nuostolius. Katilo Viadrus U22 skardos kokybiškai, spalvotai nudažytos.

ATMOS D 15, D 20 katilai

Čekiški kieto kuro katilai Atmos D15 ir D20 skirti privačių namų, kotedžų, sodybų ir kitų nedidelių patalpų šildymui. Katilai pritaikyti kūrenti malkomis, pjuvenų ir durpių briketais. Malkos turi būti sausos (12 – 20 % drėgmės). Nedžiovinta mediena blogai dega, išsiskiria daug dūmų, trumpina katilo eksploatacijos laiką. Galima naudoti ir didelių gabaritų medieną, tačiau naudojant ją sumažės maksimali galia, bet degimo laikas bus ilgesnis. Birias medžio atliekas galima naudoti tik mažais kiekiais kartu su malkomis, maksimaliai 10 % užkrovos tūrio.

Šie katilai veikia tiesioginio degimo principu. Jie neturi ventiliatoriaus. Atmos D15 ir D 20 – tai apatinio degimo šildymo katilai ir yra montuojami šildymo sistemose su priverstine ir gravitacine cirkuliacija. Katile D20 sumontuotas avarinio aušinimo gyvatukas, apsaugantis sistemą nuo užvirimo.

Katilai pagaminti iš 3-6 mm kokybiško plieno, o katilo degimo kamera išklota šamoto plytomis. Tai užtikrina idealų kuro deginimą ir minimalų išmetamų kenksmingų medžiagų kiekį. Kuro įkrova didelė,patogi. Malkų įkrovos apačioje yra stumdomos grotelės, atliekančios dvi funkcijas – oro padavimas į degimo kamerą ir patogus savaiminis pelenų išsivalymas. Šildymo katilo galingumas ir degimo procesas reguliuojamas FR 124 traukos reguliatoriumi, kuris valdo oro padavimo sklendę galinėje katilo pusėje.

ATMOS D15 ir D 20 katilų privalumas – aukšta gaminio kokybė, talpi kuro įkrova, nesudėtinga priežiūra.

   


Leave a Comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2014. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas