Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Krovinių pervežimas – rimtas sprendimas

Krovinių pervežimas man – rimtas dalykas, ir tai tikrai suvokia kiekvienas. Štai kodėl man ėmė dėl iki šiol neišaiškintų priežasčių drebėti kojos, kai sužinojau, jog mūsų klientas nori, jog jo krovinį nugabentume į Estiją. Atrodo, kas čia tokio, bet patikėkite manimi: pirmas kelias minutes tikrai truputį baisoka, nes kaip žinoti, kokia firma yra tikrai patikima ir tinkama brangaus krovinio pervežimui? O juk kliento nuvilti nesinori.

Bandėme įvairiausius paieškos variantus: internetą, pažįstamus, kitus klientus. Buvo gana daug variantų, tačiau net keletas žmonių pasiūlė vieną ir tą pačią logistikos firmą, įsikūrusią Kaune. Nusprendėme išbandyti ir paprašėme, kad iš pradžių pervežtų keletą mūsų firmos krovinių. Rezultatais likome patenkinti, todėl drąsiai pasiūlėme juos savo klientui.

Tiesą sakant, jeigu reikėtų man gabenti kažkokias asmenines prekes ar krovinį, tikrai neprisijungčiau prie tos daugumos, kurie kreipiasi į pažįstamus ar kokius giminaičius. Ir to nedaryčiau ne tik todėl, kad žinau patikimus šios srities specialistus, bet tikrai nepatikėčiau darbo, reikalaujančio atsakomybės ir patirties bet kam. Tiesiog nesinori išmainyti kokybės į kelis centus.

   

Informacija

Krovinių pervežimas – rimtas sprendimas
Patalpinta Tuesday, February 21st, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas