Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Lęšiai internetu pigiau!

Internetinė parduotuvė www.lesiai365.lt padės Jums sutaupyti – nuolat taikomos akcijos ir nuolaidos leis apsipirkti pigiau. Malonų aptarnavimą bei puikias pristatymo sąlygas (prekes gausite per 1-2 dienas, užsisakius už 70lt, atvežamos nemokamai) rasite būtent čia. Taip pat čia siūlomos prekės savo kokybe nei kiek nenusileidžia kitoms, tačiau jų kaina žymiai mažesnė.

Šiame tinklalapyje galėsite išsirinkti lęšius pagal savo poreikius bei įsigyti visas reikiamas priemones jiems prižiūrėti. Į asortimentą įeina vienadieniai (tačiau jie parduodami poromis po 30, todėl Jums nebereikės jų plauti specialiu tirpalu bei visą mėnesį galėsite džiaugtis puikiu regėjimu), dvisavaitiniai, mėnesiniai, skirti trims mėnesiams ir astigmatiniai lęšiai. Norintiems atsinaujinti – spalvoti lęšiai, kurie paryškins arba visiškai pakeis Jūsų akių spalvą. Juk kartais norisi iškeisti vandenyno žydrumo akis į viliojančiai rudas ar ryškiai žalias. Mėgstantiems šokiruoti siūlomi Crazy lęšiai, kurie gali padaryti Jus bet kokiu personažu iš fantastinių filmų.

Jų priežiūra itin nesudėtinga: tereikia juos išsiimti ir sudėti į tam skirtą dėklą, juos užpilti vandeniu ir palikti nakčiai. Šias priemones taip pat galite įsigyti www.lesiai365.lt. Vienkartinius lęšius galėsite tiesiog išmesti ir ryte juos pakeisti naujais.

Pirkdami rinkinius (lęšiai + tirpiklis, lęšiai + lęšiai) mokėsite net iki perpus pigiau! Skubėkite įsigyti – čia visuomet rasite tik žemas kainas.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas