Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Lesiai365.lt – modernus gyvenimo būdas

Modernus gyvenimo būdas neatsiejamas nuo naudojimosi kompiuteriu, nuo kurio akių skausmas neišvengiamas. Dažnai prireikia akinių, kurie yra nepatogūs ir tikrai nepuošia Jūsų veido. Todėl internetinė parduotuvė www.lesiai365.lt siūlo Jums įsigyti lęšius, kurie nebekels jokių nepatogumų, su kuriais tenka susidurti nešiojant akinius. Taip pat čia rasite platų jų priežiūrai skirtų prekių asortimentą. Pasirinkę būtent šią parduotuvę, nenusivilsite: čia prekių kainos žymiai mažesnės, o jų kokybė nenusileidžia kitoms, galėsite sumokėti grynais tuomet, kai jos bus jau pristatytos, be to, rūpestingas klientų aptarnavimas garantuotas! Prekių pristatymas nuo 70lt nemokamas.

Parduotuvė turi keturias pagrindines skiltis: Kontaktiniai lęšiai, Akcijos, Akių lašai, Tirpalai. Norintiems įsigyti vienadienius lęšius, siūloma 30 porų už prieinamą kainą. Jums nebereikės rūpintis, jų valyti, tiesiog kas rytą pasiimsite naują porą. Taip pat siūlomi dvisavaitiniai, mėnesiniai, trijų mėnesių bei astigmatiniai (skirti išryškinti neryškius daiktų kontūrus, jie parenkami individualiai) lęšiai. Norintiems pakeisti savo įvaizdį: spalvoti lęšiai, kurie siūlomi su dioptrijomis arba be jų, todėl juos nešioti galės ir tie, kurių regėjimo koreguoti nereikia. Taip pat siūlomi Crazy lęšiai, kurie leis Jums tapti kate, vampyru ar netgi zombiu ir pasikeisti ekstremaliai.

Jų priežiūrai reikalingi tirpalai, pašalinantys bakterijas – juos taip pat rasite čia. Aksesuaruose rasite patogius dėklus jiems laikyti, kad netyčia nepamestumėte. Jautrioms ir pavargusioms akims siūlomi akių lašai, kurie neleis išsausėti akims.

Nuolat siūlomos akcijos ir nuolaidos padės Jums sutaupyti, todėl verta rinktis būtent šią parduotuvę.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas