Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Lukšių pieninė

Lukšių pieninė ( http://www.luksiupienine.lt/ ) – viena seniausių Lietuvoje pieno perdirbėjų ir pieno produktų gamintoja, veikianti nuo 1939 metų. Šiandien populiarūs įmonės produktai: grietinė, varškė, varškės sūriai – gaminami nuo pieninės veiklos pradžios.
Didinant gamybos apimtis, Lietuvos rinkai įmonė pasiūlė daugiau pieno produktų. Nuo 2008 metų Lukšių pieninė pradėjo gaminti grietinėlę, glaistytus varškės sūrelius, pilstyti pieną ir kefyrą.
Daugiau nei 70 metų įmonė išsaugojo gamybos tradicijas, bet kartu įdiegė naujas technologijas. Tai sudarė galimybes lanksčiau ir greičiau prisitaikyti prie šiuolaikinių vartotojų poreikių. Šiuo metu pirkėjams įmonė gali pasiūlyti platų pieno produktų asortimentą:
Pienas – http://www.luksiupienine.lt/pienas/
Kefyras – http://www.luksiupienine.lt/kefyras/
Grietinė – http://www.luksiupienine.lt/grietin/
Grietinėlė – http://www.luksiupienine.lt/grietinele/
Varškė – http://www.luksiupienine.lt/varske/
varškės sūriai – http://www.luksiupienine.lt/tradiciniai-varskes-suriai/
varškės sūreliai ir desertai – http://www.luksiupienine.lt/varskes-sureliai-ir-desertai/
fermentiniai sūriai – http://www.luksiupienine.lt/fermentiniai-suriai/
sviestas – http://www.luksiupienine.lt/sviestas/
Pienas ir pieno produktai turi daug maistingų medžiagų, baltymų, kalcio, fosforo, magnio, kalio, vitaminų A, B6, B12, C, E, H, PP.
Piene ir pieno produktuose esantys vitaminai B6, B12 skatina organizmą augti, stiprina nervines skaidulas, svarbias kraujo sudėčiai sudaryti, o vitaminas C stiprina apsaugines organizmo funkcijas, padeda įsisavinti geležį. Pienas yra svarbus ir A vitamino, kuris reikalingas regai stiprinti, organizmui augti ir kt. funkcijoms, šaltinis.
Senolių – aukštos kokybės produktų linija, pasižyminti įvairove ir išsiskirianti subtiliomis skoninėmis savybėmis : pradedant nuo tradicinės grietinės ir baigiant gurmaniškais keptais varškės sūriais su prieskoniais.
Senolių produktų liniją sudaro pienas, kefyras, varškė, tradicinis vaškės sūris, keptas varškės sūris, grietinė, grietinėlė, glaistyti varškės sūreliai ir sviestas.
Lukšių – firminiai Lukšių pieninės produktai, pasižymintys itin aukšta kokybe ir ypatinu skoniu. Tai produktai, įkvėpti geriausių lietuviškų tradicijų ir pagaminti be sintetinių priedų ir dirbtinių dažiklių.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas