Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Padangų parduotuvė internete

Padanguparduotuve.lt – didžiausia internetinė padangų parduotuvė Lietuvoje, siūlanti kokybišką produkciją Jūsų automobilio ratams! Įmonė siūlo nemokamą prekių pristatymą visoje Lietuvoje Jums patogiu laiku. Padanguparduotuve.lt ne tik taiko nedideles kainas savo produkcijai, tačiau visada galite dar nusiderėti nuo esamos kainos! Lengvai atrasite sau reikalingą prekę iš plataus produkcijos asortimento, kuris susideda iš:

PadangųPadanguparduotuve.lt siūlo žymiausių padangų gamintojų padangas, kurių spektrą sudaro žieminės, universalios ir vasarinės padangos. Perkant padangas už 800Lt, įmonė nemokamai jas Jums pristatys per 1d. visoje Lietuvoje.

RatlankiųPadanguparduotuve.lt galite rasti itin patvarių ir dailios išvaizdos ratlankių savo automobiliui, kurie tarnaus ne vienerius metus.

Akumuliatorių. Internetinėje parduotuvėje galite rinktis akumuliatorius, kurie užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį.

Padangos sunkvežimiamsPadanguparduotuve.lt siūlo visiškai naują paslaugą – sunkvežimių padangų skubų pardavimą tiesiai iš gamintojų už mažiausią įmanomą kainą ir su greitu pristatymu.

Ratų grandinės. Įsigykite patvarias ir saugias ratų grandines, kad jokie žiemos šalčiai ir kliūtys netaptų trukdžiais Jūsų kelyje.

Padanguparduotuve.lt – kokybė, gera kaina, greitis!

   

Informacija

Padangų parduotuvė internete
Patalpinta Wednesday, February 15th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas