Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su asociacija “Kauno vežėjų klubas”

Sutartis partneriams numato patrauklias sąlygas naudotis TimoCom teikiamomis paslaugomis: asociacijos „Kauno vežėjų klubas” nariams, norintiems tapti transporto biržos vartotojais, nereikės mokėti prisijungimo mokesčio, o mėnesiniam mokesčiui bus taikoma daugiau nei 50 proc. nuolaida.
Kauno vežėjų klubas – asociacija, kuri kovo pradžioje paminėjo keturioliktąjį gimtadienį. Klubas vienija 35 transporto įmones, kurios iš viso turi gerokai per 1000 transporto priemonių, skirtų gabenti krovinius tarptautiniais maršrutais. Į klubo veiklą kasmet įsitraukia vis daugiau narių, aktyviai besidominčių transporto verslu bei jo problemomis. Asociacijos tikslas – teikti praktinę pagalbą, dalytis patirtimi, spręsti kylančias problemas, palaikyti dalykinius ryšius su valdžios institucijomis, giminingomis asociacijomis, suinteresuotomis nacionalinėmis ir užsienio organizacijomis.
Išskirtinės nuolaidos paskatins Kauno klubo narius drąsiau naudotis TimoCom paslaugomis, tai savo ruožtu prisidės prie jų verslo sėkmės. „Asociacijos narių atstovaujamos įmonės jau naudojasi TimoCom paslaugomis. Atsiliepimai apie paslaugų ir aptarnavimo kokybę labai geri“, – teigia klubo prezidentas
TimoCom stengiasi įsiklausyti į kiekvieno kliento poreikius ir sudaryti kuo palankesnes bendradarbiavimo sąlygas. Sutartis su asociacija „Kauno vežėjų klubas“ Lietuvoje jau nėra pirmoji tokia sutartis. Praėjusių metų gruodį bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta su Nacionaliniu vežėjų klubu Navekas.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas