Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Patarimai keliaujantiems

Mėgstate keliauti? Dažnai renkatės kelionės Lietuvoje ar netoli jos? O galbūt keliaujate po tolimas Azijos, Amerikos ar Afrikos valstybes? Norite patarimų skirtų keliautojams?

Patarimas nr. 1. Jeigu keliaujate į užsienio valstybes lėktuvu, bilietus užsirezervuokite kuo anksčiau, tai Jums kainuos pigiau. Galite rizikuoti ir laukti paskutinės minutės bei tikėtis, kad tik jūs vienas norite keliauti šiuo maršrutu. Išankstinė bilietų rezervacija užtikrina pinigų sutaupymą.

Patarimas nr. 2. Jeigu Jūs keliaujate automobiliu prieš išvažiuodami į kelionę pasitikrinkite, kuriose šalyse benzinas pigiausias, paklausinėkite draugų, gabūt kuris nors iš jų turi kokios nors degalinės nuolaidų kortelę ar nuolaidų kuponų. Taip sutaupysite pinigų neprarasdami nieko.

Patarimas nr. 3. Keliaudami su savimi pasiimkite tik būtinus daiktus. Jums nereikia 5 vakarinių suknelių keliaujant miškuose, prisiminkite tai! Jeigu keliaujate tranzuodami taip pat turėkite tai omenyje, nes pakeliui gali tekti išmesti daiktus, kurie jūsų namuose tikrai yra reikalingi. Apie tai kaip pakuoti lagaminą keliaujant skaitykite čia.

Patarimas nr. 4. Prieš išsiruošdami į kelionę nuspręskite kur gyvensite. Ar pas draugus, gimines, ar viešbutyje, hostelyje, ar palapinėje. Pasirinkite variantą, kuris jums labiausiai tinka, yra daugybė būdų gyventi nemokamai – couchsurfing, palapinė, giminės ir t.t.

Patarimas nr. 5. Neplanuokite kelionės maršruto. Šis patarimas galbūt skambės keistai, bet būtent taip keliaudami jūs patirsite daugybę įspūdžių, susipažinsite su daugybe žmonių, tiesiog leiskite sau plaukti pasiūlymų jūra ir keliaukite bet kur. Žinoma šiam patarimui įgyvendinti reikia daug laiko ir pinigų.

Keliaujant viskas priklauso nuo jūsų, jūsų charakterio ir asmenybės tipo. Vieniem žmonėm patiks viską daryti spontaniškai, keliauti bet kur, o kitiems viską skrupulingai suplanavus. Vienam žmogui patiks gulėti viešbučio krėsle, o kitas norės pamatyti kuo daugiau lankomų objektų. Taigi, viskas priklauso tik nuo jūsų!

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas