Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

REDO – Kasečių pildymo centras

UAB „REDO” Kasečių pildymo centras siūlo tokias paslaugas:
Spausdintuvų, faksų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Kasetės po užpildymo ir atnaujinimo testuojamos ir tik po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamomis naudoti, parduodamos. Garantijos galioja, kol kasetėse yra dažomųjų miltelių ar rašalo be jokių laiko apribojimų.
Spausdintuvų, faksų ir kopijuoklių pardavimas ir aptarnavimas. Parduodame techniką tik išsiaiškinę kliento poreikius, ieškome individualių sprendimų, parenkame ekonomiškiausią biuro techniką. Kompetetingi technikos specialistai atliks gedimų diagnostiką, įvertins aparato būklę, pakeis susidėvėjusias dalis.
Tuščių kasečių supirkimas. Superkame išnaudotas kasetes tinkamas pakartotiniams užpildymui. Taip pakartotinai užpildydami ir atnaujindami kasetes padedame tausoti aplinką.
Naujų kasečių pardavimas. Parduodame originalias (spausdintuvų gamintojų) ir analogines kasetes populiariems ir mažai paplitusiems spausdintuvams, kopijuokliams ir faksams.
Spalvotas ir nespalvotas spausdinimas. Spausdinime spalvotai ir nespalvotai iš CD diskų, USB atmintinių, elektroninio pašto ir pan.
UAB „REDO“ vertybės
• Profesionalumas;
• Patikimumas;
• Geranoriškumas;
• Pagarba;
• Pagalba.

Mus rasute:

http://www.redo.lt/

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas