Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Rojus žemėje

Ko gero, kiekvienas sutiks, kad geriausias būdas atsipalaiduoti – tai pasinerti į malonaus masažo procedūras. Kadangi patys profesionaliai atlikti masažą tikrai retas galime, kreipiamės į specialistus, kurie padaro viską, kad mūsų gyvenimas bent akimirkai taptų gražesnis. Žinoma, niekam ne paslaptis ir tai, kad masažai turi gydomąjį poveikį. Susigundėte? ExoticSpa.lt gali tai įgyvendinti!

„Exotic Spa“ salonas turi savo Spa centrą, pirčių kompleksą ir masažo saloną viename. Spa centre Jums siūloma rinktis iš tradicinių ar labai egzotinių procedūrų, spa rinkinių poroms, begalės atpalaiduojamųjų, grožio procedūrų ar vonių. O koks vakarėlis, bernvakaris ar gimtadienis be puikios pirties? Į „Exotic Spa“ pirtį telpa iki 10 žmonių, o norintiems joje ypatingai atsipalaiduoti gali būti sudarytas individualus malonumų planas su masažais.

Tuo tarpu masažų pasirinkimas čia ypač platus. Galite rinktis atpalaiduojamuosius, gydomuosius masažus, kurie greitai padės pamiršti stresą, raumenų skausmą ir pasijausti kaip naujai gimusiems! „Exotic Spa“ galite išbandyti atpalaiduojamąjį, klasikinį, kvapnų aromaterapinį, amazonės lazdelių, karštų pintų masažą. Jūsų grožiui puikiai tiks gardus šokolado ir medaus masažas, o figūrą padailins anticeliulitinis ir sportinis masažas. Norėdami pagerinti sveikatą, išbandykite akmenų, gintaro, nugaros, stimuliuojantį kojų ar galvos masažą. Tie, kas ieško ypatingų pojūčių, gali išbandyti erotinio masažo subtilybes.
„Exotic Spa“ centras įsikūręs Vilniuje, Kareivių g. 14, Vilnius. Visas teikiamas paslaugas, jų kainas ir išsamesnę informaciją rasite tinklalapyje www.exoticspa.lt.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas