Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Seifai – saugiausia vieta Jūsų brangenybių laikymui

Kaskart išvykę iš namų ilgesniam laikui bijote, jog į juos gali įsilaužti vagys. Kaip apsaugoti savo turtą, kai esate toli nuo namų, tačiau norite jaustis saugiai? Vienintelė išeitis – seifas, kuris per daug nekristų į akis, o jį atidaryti nebūtų taip paprasta ir vagys nespėtų pasprukti.

Dauguma žmonių dėl savo ir šeimos narių saugumo namuose laiko ginklą. Tačiau, laikydami jį namuose, matomoje vietoje, galite užsitraukti pareigūnų nemalonę: mūsų šalyje ginklus laikyti be seifo yra griežtai draudžiama. Šaunamasis ginklas turi būti laikomas nepastebimoje vietoje, ten kur jo negalėtų pasiekti mažamečiai vaikai ar kiti tam neįgalioti asmenys. Šiuo atveju seifas padės išvengti nelaimingų atsitikimų ir nenusižengti įstatymui.

Kaip ir kitų produktų, seifų pasirinkimas didžiulis. Priklausomai nuo kainos, kinta jų savybės ir saugumo lygis. Nepatartina pirkti seifų Azijos šalyse: jie negali prilygti savo kokybe vakarų šalims, taip pat čia nesunku pagaminti rakto kopiją seifams su mechaniniu užraktu. Pirmiausiai reikėtų nuspręsti, ką jame laikysite. Nedideli seifai puikiai tinka juvelyrikos dirbiniams bei kitokioms smulkmenoms, tačiau norėdami ten laikyti didesnius daiktus (dokumentus, nešiojamąjį kompiuterį), atitinkamai turėtumėte rinktis didesnių matmenų seifą. Išsirinkę tinkamą dydį, nuspręskite, kurioje vietoje jis stovės: montuojant jį į sieną, jis bus beveik nepastebimas, tačiau tam reikės papildomų remonto darbų; baldinis seifas gali būti dedamas bet kur – į lentyną, paslepiamas baldinėmis durelėmis ar montuojamas tiesiog ant žemės, tačiau jis labiau pastebimas ir užimą papildomą vietą kambaryje. Teliko pasirinkti užrakto tipą: mechaninį arba elektrinį-motorinį. Pastarojo kaina didesnė, tačiau Jums nebereikės visur su savimi nešiotis rakto, kuris gali būti nukopijuotas: tereikės suvesti kodą, kurį, reikalui esant, galima lengvai pakeisti.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas