Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Šiltnamiai

Kiekvienas nuosavo namo šeimininkas nori išsiskirti. Visi tai daro savaip. Vieni puoselėja daržą, kiti tiesiog tvarko aplinką, todėl nenuostabu, kad randasi įvairūs sodybų konkursai, kuriuose ieškoma ta super tvarkinga sodyba. Atkreipkite dėmesį, kad dažniausiai laimėjusio sodyboje pastebėsite šiltnamį, tai ko gero ne vieno lietuvio nuosavo namo akcentas.

Šiltnamiai suteikia naudos. Juose užaugintos daržovės yra ekologiškos. Jums nebereikės eiti į prekybos centrą ir pirkti ne aiškios kilmės daržovės, kuriose gausu cheminių medžiagų. Šios medžiagos ne tik nėra naudingos, tačiau ir kenkia žmogui. Gaila, kad ne visi turi galimybę pastatyti ar įsigyti šiltnamį.

Tiems, kuriems pasisekė ir nori šiltnamio, galiu pateikti keletą rekomendacijų. Visų pirma, šiltnamis turi būti ilgaamžiškas, kadangi kitaip jūs rizikuojate finansinėmis išlaidomis. Tokiam siltnamiai reiks pastovios priežiūros, kuri gali tiesiog atsibosti, o kaip žinome visa tai greit baigsis šiltnamio pašalinimu.

Šiltnamiui reikia išrinkti gerą vietą, nes kitaip daržovės negaus reikiamos saulės šviesos. Manau, kad laikai pasikeitė ir mums nebereikia pirkti polietileno plėvelių, dabar galima naudoti aliuminio ir polikarbonato medžiagų šiltnamius. Tokie šiltnamiai yra labai patvarūs ir gali atlaikyti stiprų vėją ar sunkų sniego sluoksnį.

Stikliniai šiltnamiai nerekomenduoji vien dėl tos priežasties, kad jie tiesiog nėra itin patvarūs. Stipresnis vėjas ar kruša gali pridaryti nuostolių, kuriuos reiks padengti jums, ne kam kitam. O jeigu tas pats kartosis kiekvieną vasarą, tai greit pamiršite apie šiltnamį ir jo teikiamus privalumus.

Jeigu jums pabodo rutina ir ieškote kažkokios nors naujovės, šiltnamis gali būti kaip tik tai, ko jūs ieškote. Prisiminkite ir tai, kad šiais laikais ekologiškų produktų sunku gauti, tad šiltnamis gali būti tas lengvas būdas, kuriuo pasinaudojus jūsų laukia sveikas maistas ir gera sveikata.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas