Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Siuntos iš Anglijos

Siuntos iš Anglijos į Lietuvą pradėjo keliauti kur kas sparčiau negu niekada, kadangi vis daugėja emigravusių lietuvių, kurie savo draugams ir šeimoms siuntos pagalba siunčia įvairius daiktus. Siuntos maršrutas dažnai būna pasirenkamas Anglija Lietuva ar Londonas Lietuva. Tam, kad siuntos pasiektų adresatą, teks įsisavinti porą patarimų, apie kuriuos pakalbėsime kiek vėliau, o dabar, aptarsime kokios būna siuntos iš Anglijos.

Daiktai iš Anglijos yra siunčiami patys įvairiausi. Kadangi galima siųsti siuntos iki 1500 kilogramų, tai reiškia, jog galima siųsti tokius daiktus kaip dviračius ar net buitinę techniką, tačiau nedaugelis žmonių užsiiminėja tokių daiktų siuntimu, nes paprasčiau yra pervesti pinigus tam, kad įsigyti tą daiktą, o siuntos gan per brangios šiam reikalui gaunasi, nes vieno papildomo kilogramo kaina – 1 svaras.

Nors maršrutas Anglija Lietuva darosi vis pigesnis, kadangi didėja konkuruojančių bendrovių bei pavienių verslininkų, dalykai, kuriais turi rūpintis prekės iš Anglijos užsakovas išlieka tie patys.

Labai svarbu yra teisingai ir įskaitomai užsirašyti ant siuntos gavėjo duomenis. Nieko nėra blogiau už nusitrynusius ar neskaitomus užrašus, todėl patartina atspausdinti gavėjo duomenis ir pakuojant siuntą, su permatom lipnia juostele užklijuoti siuntos lapelį, kad šis būtų apsaugotas nuo išorinių nusitrynimų ir pan. Taip pat galite informaciją pateikti ir atskirai siuntos siuntėjams, kad vėliau nekiltų problemų.

Nemažiau svarbus dalykas dėl siuntos iš Anglijos kokybiškumo, tai pačios siuntos įpakavimas. Nepagailėkite lako užpildant tarpus prekės (jeigu jie yra) polistirolui ir panašiomis medžiagomis – sumažinsite riziką sudaužyti daiktą. Taip pat prieš teiraudamiesi dėl siuntos pervežimo pasirūpinkite, jog siunta būtų supakuota iš anksto, nes taip sutaupysite laiko ir nereikės pergyventi dėl prekės pakavimo paskutinę jos išsiuntimo dieną.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas