Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Skėtis – išsigelbėjimas karštą vasarą

Dabar, kai oras yra nuspėtajamas, mes galime laisvai pasiruošti vasaros karščiui. Laimingi tie, kurie yra sodo ar terasos savininkai. Priklausomai nuo jūsų sodo projekto dizaino, yra plačios įvairovės baldų ir reikmenų, kurios gali padėti jums karštas dienas praleisti su šypsena jūsų veide. Puikiai tinka sodo baldams, bet taip pat tai yra būtinas aksesuaras vasaros dieną – tai skėtis. Saulėtas dienas Jus laisvai galite praleisti savo sodo kieme, prie baseino ar terasoje, nes skėtis gali padėti apsisaugoti nuo saulės spindulių, o tai prisidėtų prie malonaus laiko praleidimo su draugais ir šeima.

Priklausomai nuo jūsų sodo dizaino elementų ir kitų esančių baldų, Jūs galite lengvai išsirinkti skėčius pageidaujamos medžiagos, formos bei spalvos. Prieš perkant skėtį, Jūs turėtumėte išmatuoti laisvai pasiekiamą erdvę, kad nepadarytumėte klaidos, nusipirkus skėtį ir jį nesugebėtumėte išskleisti.

Priklausomai nuo rėmo, jūs galite įsigyti skėčius su mediniu, aliumininio ar nerūdijančio plieno rėmu. Sodo baldų medžiagos turi didelę įtaką skėčio rėmo pasirinkimui, norint sukurti sodo dizaino harmoniją.

Skėčio medžiaga gali būti tekstilė, medvilnė ar dokas, kuris turi guminį sluoksnį, todėl ši medžiaga yra neperšlampama. Patartina pasirinkti šviesios spalvos medžiagą, nes šviesi medžiaga atspindi saulės šviesą.

Galite išsirinkti norimos formos skėtį, apvalų arba ovalų, kvadrato ar stačiakampio formos. Bet taip pat galite rasti rinkoje didelį pasirinkimą dydžių.

Šaltinis: Baldai Lauko.
Straispsnio originalas: Skėtis – išsigelbėjimas karštą vasarą.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas