Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Solum – kokybiškos grindys

Solum“ – kokybiškų grindų tiekėjas visoje Lietuvoje! Firma, turinti didelių tikslų, sparčiai deda žingsnius sėkmės link grindų rinkoje. „Solum“ yra išskirtinė tuo, kad siūlo tokių firmų grindis, kurių neturi nei viena kita grindų parduotuvė Lietuvoje. Kokybė ir greitas aptarnavimas sėkmingai plečia klientų spektrą, o platus produkcijos asortimentas taip pat nenusileidžia kitoms firmoms. Jį sudaro:

Laminuotos grindys. Čia rasite garsių gamintojų laminuotas grindis, tokių kaip „Classen“, „Krono original“, „Eurofloor“ ir kt., kurie lengvai sugriaus mitą, jog laminuotos grindys – nepatvarios.

Medinės grindysSolum“ siūlo medines terasines grindis, kurias galima montuoti lauke, prie baseinų ar net pirtyse, dviejų ir trijų sluoksnių parketlentes bei ekologiškas masyvo, arba kitaip dar vadinamas grindines lentas.

Kitos grindysSolum“ neapsiriboja tik medžiu: čia taip pat parduodamos Ispanijos firmos „Floover“ PVC grindys, natūrali kamštinė danga bei „Floover“ grindys, kurios yra PVC, kamštinės dangos bei laminuotų grindų hibridas.

PriedaiSolum“ rūpinasi Jūsų grindimis ir jų montavimu nuo pradžios iki pabaigos, todėl galite įsigyti kokybiškų specialių klijų, grindjuosčių ir apdailos profilių savo grindims.

Solum“ – originalumo ir kokybės derinys!

   

Informacija

Solum – kokybiškos grindys
Kategorija El. parduotuvės
Patalpinta Wednesday, February 15th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas