Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Sostinės langai – aikščiausios kokybės plastikiniai langai.

„Sostinės langai”- tai profesionalumas ir kokybė atliekant langų gamybos, montavomo, balkonų stiklinimo darbus.

Bakonų stiklinimas.

Balkonų stiklinimas plastiku dabartiniu metu pats populiariausias būdas stiklinti balkonus, nes stiklinimui naudojami tie patys plastikiniai rėmai, kaip ir PVC langams. Balkonų stiklinimas plastiku turi geresnes garso izoliacijos, sandarumo savybes ir geriau apsaugo nuo šalčio.

Mūsų įmonė turi daugiametį patirtį šioje veikloje, mes žinome, kad nuo montavimo kokybės, sandarinimo medžiagų, skardinimo, priklauso ar į balkoną nepateks nepageidaujamos drėgmės.

Plastikinės balkonų durys

Plastikinės balkono durys gali vizualiai atrodyti kaip anksčiau, arba būti visos stiklinės. Patogiam naudojimui siūloma įdėti fiksatorių su spragtuku bei rankenėlę išorinėje balkono durų pusėje.

Plastikinės balkonų durys yra tarpinis variantas tarp lango ir lauko durų. Jos taip pat gali būti rakinamos ir turėti rankenas iš abejų pusių. Pagal kliento pageidavimus varstymo kryptis galima į lauką ar vidų.

Plastikiniai langai

Privalumai

Medžiagą (polivinilchloridas) iš kurios dabar gaminami visi PVC langai, pirmas pasaulyje išrado chemijos mokslininkas Regnaldas 1835 metais. Plastikinius langus pirmi pasaulyje pradėjo gaminti JAV 1950 metais, o vėliau plastikinių langų gamyba išplito ir Europoje, o 1952 m. Vokietijoje buvo gautas pirmas patentas plastikinių langų gamybai.

Pirmieji plastikiniai langai buvo vos 2-3 kamerų, 58-60 mm pločio rėmais. Tobulėjant technikai ir gamybai XX a. pabaigoje atsirado 4-6 kamerų 70 mm pločio plastikiniai langai.

Laikui bėgant augo reikalavimai plastikinių langų šilumos izoliacijai, energijos taupymui, o tai užtikrina tik didesnis kamerų skaičius bei platesnis lango staktos ir varčios profilis. Todėl šiuo metu Europoje vis daugiau ir plačiau gaminami plastikiniai langai 6-8 kamerų 90 mm pločio profilio, kurie atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus dėl eksploatavimo, saugumo, šilumos taupymo ir t. t..

Langų sistemos

Siūlome balkonų stiklinimui sistemas iš aliuminio profilių, kurios yra lengvos, patikimos ir ilgaamžės.

Sakitykite daugiau:

Langu komplektacijos
plastikinių langų montavimas
PVC langai
Nestandartinis stiklinimas
Aliuminio konstrukcijos

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas