Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Sporto studija – Fankas

Sporto studija – Fankas.

Treniruoklių salė, kardiotreniruokliai, aerobikos salė, garo sauna bei soliariumas.

Kodėl Sporto Klube “FANKAS” sportuoti verta:

1. Aukšta paslaugų kokybė už itin gerą kainą.

2. Profesionalumas, bei pagalba siekiant užsibrėžto tikslo.

3. Daugiau nei 15 metų patirtis, daugiau nei 15 aerobikos rūšių.

4. Nauji treniruokliai, kokybiški bėgimo takeliai, dviračiai, lipynės.

5. Asmeninių treniruočių programų sudarymas.

6. Puiki nuotaika, energija, rimtas požiūris į darbą.

7. Entuziastingi, atsakingi, nuolat besitobulinantys treneriai.

8. Tai toks sporto klubas Kaune, kuriame verta būti!


Sporto klubas “FANKAS” gyvuoja jau virš 15 metų! Šis sporto klubas Kaune buvo įkūrtas dviejų daugkartinių Lietuvos sportinės aerobikos čempionų – Ingridos Jablonauskaitės ir Andžejaus Michmel. Pradžia buvo tikrai sunki, bet įsimintina ir nuostabi! Čia visada buvo, yra ir bus puiki nuotaika ir aplinka. Žmonės, kurie ateina į šį Kauno sporto klubą, visada geri, draugiški bei paslaugus – tai verslininkai, studentai, moksleiviai ir kiti. Todėl sporto klube “FANKAS” atmosfera visada pilna energijos, džiaugsmo, juoko bei profesionalumo. Ne vienas Kaune vedantis aerobiką instruktorius pradėjo savo karjerą būtent čia – Kauno sporto Klube “FANKAS”. 

Kiekvienas naujas narys čia jaučiasi puikiai, kadangi jam skiriama daug dėmesio ir šilumos. Kiekvienam individualiai patariama nuo ko pradėti, ką daryti ir kaip treniruotis toliau. Sportuojant bet kuriame sporto klube Kaune labai svarbu pasirinkti teisingą kelią norint pasiekti užsibrėžtą tikslą: ar mažinti riebalinį audinį, ar didinti raumenų tonusą, ar stiprinti sveikatą. Ir tai turi būti daroma palaipsniui, kadangi judesiai, įgauti treniruočių pradžioje, išliks visam gyvenimui. Dėl to verta mokytis nuo pat pradžių taisyklingų judesių bei įgūdžių. Be to, taip galima išvengti traumų ir skausmų, kurie dažniausiai ir kyla nuo pernelyg didelio krūvio arba netaisyklingų judesių. 

Bendras šio puikaus Kauno sporto klubo plotas - 560 kv. m.. Pas mus rasite treniruoklių salę, kardiotreniruoklius, aerobikos salę bei garo sauną. Jūsų patogumui yra erdvūs dušai, persirengimo spintelės. Pastatyti mašiną šalia mūsų sporto klubo taip pat nebus sunku (iš visų pastato pusių yra stovėjimo aikštelės). Na ir aišku, kad mūsų sporto klube moksleiviams ir studentams taikomos specialios nuolaidos. Norint gauti dar didesnę nuolaidą, galima įsigyti abonementus dviems, trims, šešiems ar net dvylikai mėnesių. Tai fantastiškas būdas sutaupyti pinigų ir būti gražiu ištisus metus! Šiame Kauno sporto Klube Jūs visada galėsite konsultuotis su sveikata susijusiais klausimais – ar mažinti riebalinį audinį, ar auginti raumenis ir kaip maitintis. 

   

Informacija

Sporto studija – Fankas
Kategorija Klubai
Patalpinta Thursday, June 10th, 2010

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas