Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Už sveikas akis!

Tiems, kuriems įgriso akiniai, tačiau bijo įsigyti kontaktinius lęšius dėl jų aukštos kainos, siūlome internetinę parduotuvę www.lesiai365.lt. Čia ne tik rasite aukštos kokybės prekes už puikią kainą, bet ir pasiūlymus įsigyti siūlomas prekes pigiau – rinkiniais. Malonus klientų aptarnavimas, greitas prekių pristatymas (perkant už 70Lt ar daugiau – nemokamas), idealus kainos ir kokybės santykis – tai, ką Jūs garantuotai gausite apsipirkdami čia.

Neišbandžiusiems šio produkto arba nemėgstantiems ilgalaikių lęšių siūlomi vienadieniai, kurie parduodami poromis po 30, kad Jums nebereikėtų vargintis dėl jų priežiūros. Panaudoję juos galėsite tiesiog išmesti. Taip pat galite pasirinkti iš dvisavaitinių, mėnesinių, trims mėnesiams ar astigmatinių lęšių. Norintiems išbandyti kažką naujo — spalvoti lęšiai, paryškinantys ar visiškai pakeičiantys spalvą. Crazy lęšiai patiks mėgstantiems šokiruoti – tai puiki pramoga vakarėliui ar Jūsų išskirtiniui įvaizdžiui pabrėžti.

Visas kontaktinių lęšių priemones taip pat rasite čia: tirpikliai, dėkliukai, pritaikyti visų rūšių produktams. Jei Jūsų akys išsausėję, o Jūs bijote, jog darbas prie kompiuterio ir dulkės tik dar labiau jas nuvargins, nedelskite įsigyti akių lašų, padėsiančių išspręsti visas problemas, susijusias su Jūsų akimis.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas