Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Vertimų Biuras

Vertimo paslaugos buvo pradėtos teikti jau žiloje senovėje, kai dar nebuvo net rašto. Šiais laikais šios paslaugos atitikmuo galėtų būti, pavyzdžiui, vertimų biuras. Be menkiausios abejonės, šiais laikais tokios paslaugos yra teikiamos žymiai paprasčiau ir pigiau, tačiau grįžkime šiek tiek prie senesniųjų laikų.

Kodėl vertimai tokie populiarūs buvo jau seniai? Tai paprasta paaiškinti. Vertimų biuras, t.y. šiuo metu seniau buvusių vertėjų vieneto atitikmuo, tai tam tikras paslaugos tiekėjas, kuris nesuprantamą (kitos kalbos informaciją, žinias) paverčia (išverčia iš kitos kalbos) į suprantamas, o informacija visais laikais buvo svarbi ir neįkainojama. Ne veltui šiais laikais žymus posakis – valdai informaciją, valdai pasaulį.

Taigi, grįžkime į dabartinius laikus ir pagalvokime, ko reikėtų jog vertimų biuras būtų kokybiškas ir kaip tokį įsteigti. Visų pirma reikės įsisavinti, jog geras vertimų biuras turėtų turėti savo kaip ir valdžią, todėl jeigu neturite redaktoriaus patirties, pirmas dalykas, kurį turėsite padaryti, tais susirasti redaktorių, nes tai būtent tas žmogus, kuris patvirtins jūsų darbus ir nuspręs, ar jie turi išvysti viešumą ar dar turės laukti eilėje savo vietos po saule.

Kitas dalykas, kad vertimų biuras būtų patikimas tai tas, jog jums reikės rašytojų. Turėtumėte šiuo atveju būti sukaupę patirties, arba turėti kokių nors taikomųjų kalbų aukštąjį universitetinį išsilavinimą tam, kad galėtumėte užsiimti vertimais. Taip pat įsteigtas vertimų biuras turėtų laikytis šiuo metu galiojančių standartų: turėti savo kaip ir kokybės ženklą, kas šiais laikais būtų sertifikatas. Tokius gauti visai nesunku, tiesiog turėsite skirti savo laiko pasiruošimui ir atvykti išlaikyti tam tikrus testus bei praeiti pro patikrą. Taip pat gali būti tikrinamas visas jūsų praeities darbas, todėl privalėsite nuo pat savo veiklos pradžios laikytis kokybės standartų, kad vertimų biuras turėtų gerą reputaciją.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas