Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Vetvila

Esame įsikūrę iš visų pusių patogiai privažiuojamame Kauno priemiestyje – Ramučiuose, kur Jus ir Jūsų augintinius pasitiks naujai įrengtos šviesios ir erdvios veterinarijos klinikos bei vaistinės patalpos ir veterinarijos gydytojų kolektyvas. Pas mus patogu atvažiuoti iš Palemono, Karmėlavos, Neveronių, Išorų, Užusalių, Turžėnų, Zatyšių, Rumšiškių ir kitų aplinkinių miestelių, važiuojant iš Kauno į Vilnių ar Zarasų kryptimi.

Kviečiame apsilankyti mūsų veterinarijos vaistinėje, kur be gydymui skirtų preparatų rasite platų asortimentą gyvūnų priežiūros reikmenų, maistų bei papildų savo augintiniams. Kai kurias produktų rūšis gauname tiesiai iš gamintojų – vadinasi galime juos pateikti lanksčiausiai ir geriausiomis kainomis.

Šiuo metu prekiaujame Jungtinėje Karalystėje pagamintu hipoalerginiu superpremium maistu šunims ir katėms Arden Grange bei NaturesMenu, kurio asortimentas tikrai leis pasirinkti labiausiai Jūsų žvėriukui patinkantį produktą – ar ieškotumėte sauso maisto, ar konservų. Produktų gamoje yra ir begrūdė formulė, su baltąja žuvimi ir bulvėmis, ypatingai tinkanti labai alergiškiems šunims.

Mūsų draugų ir partnerių ratas plečiasi – angliško maisto jau galima įsigyti ir Vilniuje, o klientams pageidaujant galime pristatyti į namus ar kitus miestus.

   

Informacija

Vetvila
Kategorija Gyvūnai
Patalpinta Saturday, January 28th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas