Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Vonios plytelės

Pasiruošę smagiai renovacijai? Kodėl gi neatnaujinus būtent vonios kambario – juk čia tikrai pilna įsisenėjusių ir purvinų plytelių po Jūsų kojomis.

Yra daug būdų, kaip galite atnaujinti savo seną vonios kambarį. Išbandykite vieną iš žemiau pateiktų idėjų ir pamatysite, kaip paprastai galite tai atlikti!

Jeigu norite suteikti vonios kambariui neutralų įvaizdį, galite rinktis gelsvą, pilkšvą ar rusvą spalvas vietoj visiems įprastos baltos.

O gal norite šiek pažaisti? Juoda ir balta, ruda ir smėlio spalva, žalia ir grietinėlės atspalvis – tik maža dalelė derinių, kuriuos galite rinktis. Žaiskite su raštų įvairove, tiek mažais, tiek dideliais langeliais, kvadratėliais ar piešiniais, kad pamatytumėte, kas geriausiai atitinka Jūsų vonios erdvę.

Kita galimybė – netradicinės formos vonios plytelės. Galite rinktis, pavyzdžiui, penkiakampes plyteles – jų forma labai paranki norintiems užpildyti įvairias spragas ir plyšelius.

Nepamirškite, kad plytelės gali būti ne tik ant grindų, bet ir ant sienų, aplink kriauklę, duše. Tai suteiks vonios kambariui tęstinumo ir gaivumo.

Galite plyteles naudoti stovimame duše, priklijuodami jas išilgai sienos. Tiesiog išsirinkite norimą spalvą ir pirmyn! Norėdami pasiekti dar geresnių rezultatų, galite nusipirkti tokio pat atspalvio muilinę, lentynėlę ar kitą akcentą, kuris papildytų plyteles ir išlaikytų harmoniją.

   


Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas