Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Vonios studija – vonios ir virtuvės įranga

Jeigu ieškote kokybiškos vonios įrangos, tuomet įmonė „Vonios studija“ – Jūsų paslaugoms. Firma turi didžiulę internetinę parduotuvę, taip pat salonus didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Kaune (Draugystės g. 19) ir Vilniuje (T. Ševčenkos g. 18). Internetinėje parduotuvėje bei salonuose galite rasti garsiausių gamintojų siūlomus kokybiškus gaminius. O visą įmonės produkciją sudaro:

Vonios įranga. Čia rasite kokybiškos įrangos tiek klasikinio, tiek itin modernaus ar antikvarinio stiliaus namams. Įvairūs maišytuvai, dušo kabinos ir įranga, praustuvai, vonios baldai – tai tik maža dalis visų vonios aksesuarų, kurie padės lengvai sukurti norimo stiliaus vonią.

Virtuvės įrangaVonios studija“ rūpinasi ne tik dailiu vonios kambariu, bet ir patogiu maisto ruošimu, todėl galite įsigyti originalių maišytuvų, plautuvių, buitinės technikos ir geriamo vandens filtrų sveikesniam, lengvesniam ir patogesniam gyvenimui.

Retro vonia. Grįžkite į laikus, kai džiaze buvo tik merginos! Kartu su „Vonios studija“ įsirengsite Marilyn Monroe laikų stiliaus vonią be menkiausių problemų: parduotuvė siūlo praustuvus, klozetus, vonias, dušo įrangą ir kitus aksesuarus už prieinamą kainą. Su tokia vonia būsite neabejotinai išskirtiniai!

Vonios studija“ – už lengvą ir originalų gyvenimo būdą!

   

Informacija

Vonios studija – vonios ir virtuvės įranga
Kategorija El. parduotuvės
Patalpinta Wednesday, February 15th, 2012

Palikti Atsiliepimą

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2012. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas