Katalogas. Tinklapių katalogas. Svetainių katalogas. Lietuviškų tinklapių bei nuorodų katalogas Link Bin.

 
 

Metalo gamyba šiuolaikinėje bendruomenėje

Apex metalo gamyba, Inc “yra viena iš nedaugelio kompanijų, atliekančių potvynių kontrolės remontą ir modernizavimą,mūsų universalumas ir žinojimas, tai svarbiausias mūsų kompanijos bruožas .Walker šeima turi daugiau nei 100 metų bendrą patirtį su potvynių kontrolės projektais. Mes turime tiek apdirbimo tiek ir metalo gamybos galimybes, nes iš daugelio projektų turime daug ir žinių ir patirties,todėl vartotojai gali ir turi teises susipažinti su visomis mūsų galimybėmis.
Apex metalo gaminiai tai kompanija plataus profilio,todėl jūs galite mums patikėti bet kokius savo geidžiamus metalo poreikius. Apex suvirintojai gali dirbti su anglinio plieno, nerūdijančio plieno arba aliuminio projektais ir yra apmokyti virinti įvairiais suvirinimo procesais, įskaitant ir po fliusu. Apex metalo gamybos darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos,todėl gali jums pasiūlyti ir sudėtingų suvirinimo projektų.Mūsų kompanija turi daugiau nei 20 metų patirtį.
Nesvarbu, kokio tipo vartų jums reikia pagal jūsų projekto poreikius,hydro vartai turi puikių pasiulymų į konkrečias jūsų paraiškas. Mūsų siūlomas produktų asortimentas yra labai platus ir gali patenkinti bet kokias vartotojų paraiškas įvairiausiose pramonės šakose .Pasirinkti galite iš ketaus skaidrių arba atveriamų vartų , stačiakampių drugelio vartų, šandorų ,sienų antpirščių, keltuvų ir kitų įvairių priedų.
Veiklos kryptys:nesvarbu, ar jūs norite potvynių kontrolės vartų, nuotėkų apdorojimo , aplinkos valymo , drėkinimo, užtvankos projektų arba hidroelektrinės , mes galime jums padėti. Nuo standartinių konfigūracijų užsakymų dizaino Hydro vartai siūlo platų įvairių vandens kontrolės vartų asortimentą.Mes galime patenkinti jums rūpimą konkrečią paskirtį .
Mūsų paslaugos peržengia visas gamybos ribas. Hydro vartų patyrę lauko technikai gali padėti jums remonto ir atnaujinimo projektuose . Jei jau turite įrengtus vartus,galime atlikti renovacijos darbus ,modernizuoti , kad šie toliau tęstų savo funkcijų atlikimą ir ilgaamžiškumą.Mūsų dėmesys ir kokybė jums.Hydro vartai tai atviras 90.000 kvadratinių pėdų gamybos įrenginys naudojantis precizinę įrangą , kuri leidžia mums sujungti laiko patikrintą vartų dizainą su naujausiomis technologijomis.Mes siūlome plataus masto gamybos pajėgumus su gebėjimu gaminti ketaus vartus iki 14 “x 16 ” dydžio,ir pagaminti vartus iki ir virš 20 ” pločio arba aukščio.
Be to,Apex metalo kompanija gamina ir laiptus,turėklus,įvairias metalo platformas.Turėdami puikius gamybos įgūdžius ir galimybes daryti specialius metalo gaminių projektus,galime jums pasiūlyti platų gaminių asortimentą konkurencingomis kainomis.

Esame padarę ir unikalių projektų.Buvo pastatyti ir įrengti poliai James Bond filme „Never say never“ ir „Orangutangas.Bezdžionių planeta“Busch Gardens.

   


Leave a Comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

 
 
 
 
 

© Copyright 2018. Tinklapių, svetainių bei nuorodų katalogas. - 5.0e - | sitemap/struktura

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas